باقلوا ائل گلی تبریز

باقلوا ائل گلی تبریز

باقلوا در ایران در بین شیرینی ها و سوغاتی ها جایگاه خواصی دارد و باقلوا ائل گلی تبریز هم یکی از پرطرفدار ترین آدرس ها در شهر تبریز به شمار می رود .

اگر به تبریز سفر کردید و به دنبال یک باقلوا عالی و با تنوع بالا هستید، ما شعبه ائل گلی باقلوا یارات را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید از طریق لوکیشن زیر نیز ادرس باقلوا ائل گلی تبریز را پیدا کنید. فراموش نکنید که یارات در ولیعصر و لاله پارک تبریز هم شعبه دارد. هر کجای تبریز سفر کردید، می توانید یارات را در کنار خود ببینید.

تبریز شهر و دیار خوراکی های خوشمزه است. در این میان باقلوا در بین شیرین ها  وسوغاتی های تبریز شهرت و جایگاه خواصی دارد . هر مسافری که به تبریز می آید همواره به دنبال باقلوا های تازه و خوشمزه است. اگر مسیرتان در ائل گلی است، آدرس شعبه ما را در زیر مشاهده می کنید.

تبریز یکی از پرجاذبه ترین شهر های ایران از نظر گردشگری و سوغاتی است و هر ساله در فصل های گوناگون میزبان توریست ها  ومسافران زیادی است . که از کشور ها  و شهر های مختلف به تبریز سفر می کنند .

از موقعیت جغرافیای تبریز میتوانیم بگوییم تبریز در میان کوه های پکه چین و عون بن علی ( عینالی ) از شمال ، باباغانی و گوزنی از شمال شرق ، گردنه پایان از شرق و دامنه های کوه سهند و دشت تبریز و شوره زار های تلخه رود در جنوب قرار دارد .

باقلوا به عنوان سوغاتی شهر تبریز شناخته می شود که به شکل های مختلف ( لوزی ، مربعی ، لوله ای و … ) در انواع طعم های پسته ای ، گردویی ، بادامی ، نارگیلی و کاراملی با مواد اولیه پخت باقلوا تهیه می شود .

مسافران و توریست هایی که به شهر تبریز سفر می کنند اگر به دنبال یک شیرین باقلوا فروش فوق العاده خوش طعم و خوش عطر هستند پیشنهاد می کنیم از باقلوا یارات خرید کنند .

باقلوا یارات دارای بیش از 20 نوع باقلوای مختلف در حوزه فروش باقلوا دارد .

شما می توانید برای خرید خوش طعم ترین سوغات تبریز ( باقلوا ) از باقلوا یارات خرید کنید .

آدرس شعبه ائل گلی :

تبریز، میدان ائل گلی، ابتدای جاده ائل گلی

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.